Liga1Game
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Liga1Game

Image

 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 FC Steaua Bucuresti - Nou antrenor

In jos 
AutorMesaj
Marko
Moderator
Moderator
Marko


masculin
Numarul mesajelor : 53
Varsta : 30
Data de inscriere : 11/01/2009

FC Steaua Bucuresti - Nou antrenor Empty
MesajSubiect: FC Steaua Bucuresti - Nou antrenor   FC Steaua Bucuresti - Nou antrenor Icon_minitimeDum Ian 11, 2009 1:36 pm

FC Steaua Bucuresti - Nou antrenor 23u61og

Transmisie Directa - Marko la Steaua Bucuresti
!


Pe programul Sport.Ro incepe o transmisiune directa cu titlul scris mare : SOC TOTAL LA STEAUA BUCURESTI - NOU ANTRENOR ! Emisia incepe, iar intrebarile ziaristilor incep sa apare :

Ziarist : Domnule Gigi Becali, ce ne puteti spune despre noul antrenor al Stelei, Marko ? Nimeni nu a mai auzit de el nimic !
Gigi Becali : Pai bai hahalerelor ce sunteti voi ! Bai boschetarilor ! Pentru voi este Domnul Marko in primul rand ! Iar in al doilea rand, Domnul Marko este un fost jucator de fotbal, in varsta de 23 de ani de la echipa locala a orasului Resita, FCM Resita ! A fost nevoit sa se retraga din fotbal, dupa o accidentare foarte grea, iar acum a venit aici pentru ca are talent ! Pac-Pac ! M-ati inteles ?

Toata lumea din sala incepe sa rada pe un ton ironic....

Marko : In primul rand, Buna Ziua tutuor ! Este prima mea "aventura" ca antrenor, si vreau sa fac lucruri mari, aici la Steua Bucuresti, echipa mea de suflet ! Si nu am venit singur, impreuna cu mine l-am adus si pe cel mai bun Manager din Romania, Mihai Stoica ! Daca nu va suparati, eu trebuie sa plec la primul antrenament ! La Revedere !

Gigi Becali : Hai pa boschetarilor ! Ha Ha Ha Ha Ha Ha !

Transmisiune intrerupta....
Sus In jos
 
FC Steaua Bucuresti - Nou antrenor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» FC Steaua Bucuresti
» Fc Steaua vs Barcelona
» [Amical] Juventus Fc - Dinamo Bucuresti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Liga1Game :: Competitie :: Interview-uri si Conferinte-
Mergi direct la: