Liga1Game
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Liga1Game

Image

 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Grande Sorpresa a Torino

In jos 
AutorMesaj
dragos99
Rezerva
Rezerva
dragos99


masculin
Numarul mesajelor : 314
Varsta : 29
Location : Pitesti
Hobby : Forumist
Echipa Preferata : F.C. Arges
Data de inscriere : 04/11/2007

Grande Sorpresa a Torino Empty
MesajSubiect: Grande Sorpresa a Torino   Grande Sorpresa a Torino Icon_minitimeDum Ian 11, 2009 3:13 pm

A conferenza stampa è grande agiatazione. Le presidente gradire fera un importante annuncio. Mister D è nouvo coach sua Juventus. Ancora voi investriare vostro domande en italiano o romana.


Intervistatore: Mister potera fare una prezentazione?
Mister D: Sicuramente, io sono un era giocatore, quante, in presente, abbracciare questa abilità. Io giocare a una lacale squadra, in cui io non avere una luminoso carriera.
Intervistatore:: Que tu potere dire in legatura con ton squadra?
Mister: Le seguiri giocatore abbandonare le squadra di dissimile sudditi:
Hasan Salihamizic, Antonio Chimenti et Javier Zanneti: età arrendersi.
Le premier giocatore venire a la squdra da secunda squadra: Iago et Albin Ekdal.
Quasi tanto per momento.



Presidente et Mister D aumentare per presentare el nouvo equipaggiamento et le premier sponsor(Tamoil) et le secunda sponsor(Ariston):


Grande Sorpresa a Torino DSC03848
Grande Sorpresa a Torino 198687rosaokqw4
Sus In jos
dragos99
Rezerva
Rezerva
dragos99


masculin
Numarul mesajelor : 314
Varsta : 29
Location : Pitesti
Hobby : Forumist
Echipa Preferata : F.C. Arges
Data de inscriere : 04/11/2007

Grande Sorpresa a Torino Empty
MesajSubiect: Re: Grande Sorpresa a Torino   Grande Sorpresa a Torino Icon_minitimeDum Ian 11, 2009 6:56 pm

Traducerea in Romana ca prea intrebati ce am scris Cartonas Rosu

La conferinta de presa este mare agitatie. Presedintele doreste sa faca un anunt important. Mister D este noul antrenor al lui Juventus. Acum puteti sa puneti intrebarile in italiana sau romana.


Reporter: Mister, puteti sa ne faceti o prezentare?
Mister D: Sigur, sunt un fost jucator, care, in prezent a imbratisat aceasta meserie(de antrenor). Eu am jucat la o echipa locala, unde nu am avut o cariera stralucita.
Reporter: Ce ne puteti spune in legatura cu echipa?
Mister D: Urmatori jucatori au parasit echipa din urmatoarele motive:
Hasan Salihamizic, Antonio Chimenti si Christian Zanneti: varsta prea inaintata.
Urmatorii jucatori au venit la prima echipa de la echipa a doua: Iago si Albin Ekdal
Atat pentru moment.


Presedintele si Mister D se ridica pentru prezentarea noului echipament al lui Juventus si al sponsorului principal(Tamoil) si al celui secundar(Ariston).
Sus In jos
 
Grande Sorpresa a Torino
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Liga1Game :: Competitie :: Interview-uri si Conferinte-
Mergi direct la: