Liga1Game
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Liga1Game

Image

 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Soc la Tottenham!

In jos 
AutorMesaj
Patrick
Copil De Mingi
Copil De Mingi
Patrick


masculin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 31
Data de inscriere : 10/01/2009

Soc la Tottenham! Empty
MesajSubiect: Soc la Tottenham!   Soc la Tottenham! Icon_minitimeDum Ian 11, 2009 12:27 am

Soc la Tottenham! Skylogo_default
Soc la Tottenham!


Soc si stupoare la conferinta de presa a celor de la Tottenham! Toata lumea astepta un nou antrenor dupa ce Juande Ramos a fost dar afara pt rezultate extrem de proaste dupa ce sau investit milioane bune de euro!Socul este cu atat mai mare pentru ca nimeni nu se astepta ca un antrenor necunoscut sa o preia pe Tottenham.Cel ce va prelua echipa din Londra este Patryck van der Kryck.Un fost jucator de fotbal,in liga a2a olandeza ce si-a incheiat cariera tragic,dupa ce a suferit o accidentare groaznica,o fractura dubla de tibie si peroneu.(Dupa ce am intrat in sala toti incep sa dea drumu la aparate poze din stanga si din dreapta deabia m-am putut aseza )

van der Kryck:-Toti sunteti surpirnsi sa ma vedeti aici…(reporterii din sala erau cu zambetul pe buze).Sa ma prezint…ma numesc Patryck van der Kryck,am 35 de ani,sunt fost jucator in liga a2a olandeza la echipa SBV Excelsior Rottrdam,si am intrat in lumea antrenoratului dupa ce a fost scos din circuit de o accidentare.
Reporterul:-Domnule van der Kryck,nimeni nu are cunostinte despre dumneavoastra in lumea antrenoratului.Sunteti la prima experienta?
van der Kryck:-Da sunt la prima experienta,trebuie sa multumesc Patronului pentru ca are incredere in mine si ma instalat ca Manager la una din cele mai consecrate echipe ale Angliei.
Reporterul:-Ce performante credeti ca veti avea?
van der Kryck:-Eu sper sa am un sezon bun,dorim sa ne clasam intre primele 4 echipe sa spargem "Dominatia Granzilor" asa cum a fost numita de presa...adica,Man.Utd,Arsenal,Chelsea si Livpool.
Reporterul:-Ce ne puteti spune despre transferuri?
van der Kryck:-Momentan nu pot spune absolute nimic,pt ca nu am vazut jucatori,nu am condos primul antrenament ca sa imi fac o idee despre ei.
Patronul:-Gata cu intrebarile ca il stresati cam mult (zise cu un ton amuzant si toata sala incepe sa rada). Vom arata acum si tricourile cu care vom juca anul acesta in campionat.
Acestea vor fi Kituri-le pentru sezonul 2008/09
Soc la Tottenham! Kitszo9

Patronul:-Va multumin pentru atentiea acordata.
Reporterii:-Si noi!
La TV:-Aceasta a fost conferinta de presa soc a lui Tottenham Hotspurs in care Domnul Patryck fost jucator in Olanda la Excelsior Rottrdam a fost instalat ca Manager.
Ce jucatori vor venii?Ce jucatori vor pleca?Ce performante va avea Patryck van der Kryck?Toate aceste necunoscute pot fi rezolvate de un singur lucru…de timp…iar noi vom fii pe faza sa va informam!Aceasta a fost editia speciala de azi a stirilor,ramaneti pe Sky Sports!
Sus In jos
 
Soc la Tottenham!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Liga1Game :: Competitie :: Interview-uri si Conferinte-
Mergi direct la: